TR EN

Günlük Kiralık Evler

www.zenahouse.com İzmirde farklı bölgelerde kısa dönem eşyalı daire kiralama hizmeti vermektedir.           

Bir evde olması gerekenden fazlasını sunarak, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan firmamız, 24 saat boyunca dairelerde kalan misafirlerimize her türlü teknik ve bakım hizmetini sağlamaktadır.

 

Dairelerimiz merkezi semtlerde olup, 24 saat dışardan hizmet alabileceğiniz noktalardadır. Otellere girerken birakmak zorunda olduğunuz hemen herşeyi kendi evinize götürür gibi yanınızdan ayırmayın. Otelin standart yemeklerine bağlı kalmak istemiyorsunuz. İster sıparış edin isteriseniz kendiniz pişirin. Kendi evinizdeymiş gibi rahat rahat siparış verin istedikleriniz kapınıza gelsin.Tüm dairelerimizde daire civarında bulunan serivis veren özenle seçilmiş restaurantların kataloglarını bir sunum dosyası olarak bulacaksınız, istediğiniz servisi telefonla arayarak daire kodu ve adresini verdiğinizde restaurant gerekli servisi sağlayacaktır.

 

İş sehatınız yada gezi için geldiğiniz İzmirde , eğer bizde konaklamayı düşünürseniz faydalanacağınız imkanlar sıralamakla bitmiyor. Akşam yemeğine arkadaşlarınızı ve dostlarınızı davet edebilir en az kendi evinizdeki kadar güven ve huzurla onları ağırlayabilirsiniz. Hatta kendi evinizdeki gibi konaklatabilirsiniz. 

 

Akşam yemeği için arkadaşlarınızı ve dostlarınızı kendi eviniz ve mutfagınızdaki gibi ağırlama olanağı mevcuttur.Tüm mutfak eşyalarını ve gereçlerini bulunan tam teşekküllü dairelerimnizden birini kiralayarak size en az evinizdeki kadar sıcak bir mutfak ortamı sağlıyoruz. Birlikte vakit geçireceğiniz dostlarınızla belki evinizden uzak ama ona en yakın hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

 

 

Otel masrafları günden güne arttığı ve nisbeten çokluğu nedeni ile kalitesinin zamanla düştüğü bu dönemlerde yüzlerce liralık ödeme karşılığı aldığınız hizmetlerin tamamını hatta daha fazlasını daha makul rakamlarla sağlıyoruz. Çift kişilik bir otel odasına takriben ödenen toplam ücretin yaklasık %50′lık kısmını ev konforuyla birleştirip sizlere sunuyoruz. Artık otellere yüzlerce dolar yada euro ödemenize gerek kalmıyor. www.zenahouse.com Günlük 85 TL’den başlayan fiyatlarla nezih ve merkezi bi semtte en az evinizdeki kadar rahat ettirmek amacıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

www.zenahouse.com